200ml-vishnje  

200 ml

Vishnje

Përbërja Frutore: 30%. Përbërësit: ujë, koncentrat vishnje 18%, koncentrat rrushi 10%, pure vishnje 2%, sheqer,
acid citrik, arome natyrale. I pasterizuar. Para përdorimit tundeni mirë. Pas hapjes ruajeni në frigorifer. Afati i
përdorimit 12 muaj.

coë në pako

20

pako në paetë

98

copë në paetë

1960

BARCODE

3900167230944

vishnja

Shijo benefitet që i ofron lëngu i vishnjës

Vishnja njihet si një nga frutet me potencial të madh shërues, është e pasur me antioksidantë, lufton stresin dhe inflamacionet. Ndihmon në lehtësimin e simptomave të artritit dhe gurit, ndihmon në rimëkëmbjen e muskujve. Lëngu i vishnjes është i pasur edhe me antioksidant që ndikojnë në mbrojtjen e sistemit nervor. Poashtu posedojnë melatoninë, hormonin natyral që rregullon gjumin.

Nutricistët pohojnë se lëngu i vishnjës përmban gjithçka që trupi ka nevojë për të qenë i shëndetshëm.